ما را دنبال کنید

مجموعه نوین کنترل از سال 1375 با تولید بردهای میکروکنترلری در دفتر و کارگاه کوچک واقع در پاساژ عالی قاپو که از مراکز تازه تاسیس فروش لوازم الکترونیک شهر تبریز بود، آغاز به فعالیت نمود.

مجموعه نوین کنترل با استفاده از آخرین دستاوردهای به روز در مورد الکترونیک و میکروکنترلرها اقدام به طراحی و فروش انواع کنترلرهای توزین، شمارش، دیتالاگر و سیستم های پی ال سی مخصوص دستگاه های بسته بندی نمود.

در سال 1378 در جهت توسعه بازار فروش و تامین کالای مرغوب برای صنایع پیشرفته نمایندگی رسمی اینورترهای یوروترم انگلستان را از طریق شرکت گلزا دریافت نمود.

در سال 1382 با افتتاح دفتر فروش در پاساژ آذربایجان، که اکنون به عنوان یکی از مراکز فروش کالاهای اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق تبریز می باشد، گام موثری در جهت توسعه بازار و اخذ نمایندگی های مختلف از جمله نمایندگی پی ال سی FATEK و نمایندگی سِرو موتورهای مکاپیون (مترونیکس) و نمایندگی مولر الکترونیک آلمان برداشت.

این مجموعه در جهت پاسخ به نیاز مشتریان، معرفی دستگاه های جدید و با کیفیت مطلوب، در سال 1387 نمایندگی محصولات اتوماسیون صنعتی اشنایدرالکتریک را از طریق دفتر آن شرکت در ایران اخذ نمود.

در سال 1394 واحد آموزش اتوماسیون صنعتی نوین کنترل واقع در میدان بسیج نیز با هدف ترویج اتوماسیون با حضور اساتید مجرب شروع به کار نمود.

اکنون مجموعه نوین کنترل بیش از پیش فعالیت خود را با کادر مجرب فروش و فنی ادامه می دهد و روز به روز به توسعه بازار فروش و محدودۀ مشتریان و جلب رضایت مشتریان همت می گمارد.


برتری نوین کنترل و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

نیروی انسانی متخصص و کارآمد
ارائه محصولات بر اساس نیاز یا سفارش مشتری
کیفیت برتر محصولات ارائه شده
خدمات فنی و پشتیبانی حضوری و غیر حضوری
قیمت مناسب
استفاده از تکنولوژی روز دنیا