ما را دنبال کنید

مجموعه نوین کنترل به عنوان یک موسسه دانش محور، ضمن بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی صنعت اتوماسیون و با بهره گیری از کادری مجرب سعی دارد با مسئولیت پذیری در قبال منافع مشتریان بیش از پیش کوشا بوده و این امر را به عنوان استراتژی غالب در این دفتر نهادینه کند.

ما پیوسته در تلاش خواهیم بود که مناسب ترین قطعات اتوماسیون صنعتی را به مشتریان خود پیشنهاد دهیم و رشد و توسعه خود را در گرو رشد و توسعه و منافع مشترک با مشتریان خود می دانیم و در این راستا همیشه خود را در کنار مشتریان حس کرده و خواهیم کرد.

مفتخریم که با ایجاد این سایت امکان تعامل با مشتریان گرامی بیش از پیش فراهم شود. همچنین این تعامل متقابل روز به روز گسترش یافته و ما از نظرات و همکاری های ارزشمند شما مشتریان عزیز در جهت توسعه شرکت و بهبود خدمت رسانی بهره مند خواهیم شد.

استراتژی ما این است که با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص و روش های نوین به شناسائی ظرفیت های موجود و بالقوه در زمینه ارائه توانمندی هایمان بپردازیم.

در فعالیت های تجاری خود به ارزش های انسانی و اخلاقی پایبند بوده و اخلاق و وفاداری خود را همیشه رعایت خواهیم کرد. توجه به مشتریان، مسئولیت پذیری و کسب رضایتمندی مشتریان را سر لوحه امورمان قرار خواهیم داد.

ما به این شعار معتقدیم هستیم که، همه با هم  پیشرفت خواهیم کرد.

هدف اصلی ما ایجاد رضایت مندی و  تداوم رضایت مندی مشتریان می باشد. (ژان پاسکال تریکور)


حسین زیرک  
مدیر عامل فروشگاه نوین کنترل